Články - 28.07.2021 11:29

Rooney pre pikantné fotky môže prísť o prácu. Obrátil sa na políciu

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Twitter

Veľmi nešťastné obdobie prežíva futbalový tréner Wayne Rooney, ktorý podľa medializovaných správ v súboji na tréningu zranil dôležitého stredopoliara Jasona Knighta a ten bude absentovať dvanásť týždňov. Ešte viac problémov mu spôsobili fotografie na hotelovej izbe v spoločnosti polonahých mladých dievčat, ktoré pripomenuli rebelské hráčske časy bývalého zakončovateľa Manchestru United. Účastníčka reality show sa podelila o pár pikantných obrázkov, ktoré sú z čias, kedy bola Rooneyho manželka tehotná. Ešte predtým sa snažila hviezdu vydierať a vecou sa momentálne už zaoberá polícia.

Britský bulvár sa fotografií bleskovo chytil a rýchlosťou svetla ich rozniesol po celom svete. Spiaci športovec je na nich s niekoľkými mladými ženami a kontext vôbec nie je zrejmý. Bráni sa preto, že bol obeťou podvrhu a počas oddychu na izbe netušil, že sa okolo neho chystá pokus o jeho očiernenie. Takúto verziu podal na manchesterskej polícii, no v každom prípade ide o nepríjemné okolnosti krátko pred štartom jeho prvej kompletnej sezóny v pozícii trénera Derby County. Hlavným trénerom sa stal v januári tohto kalendárneho roka po konci Philipa Cocuho.

Medzi uniknutými zábermi však nie je iba spiaci Rooney v kresle, ale aj menej ostré momentky, na ktorých sa bozkával s 21-ročnou modelkou. Tá mala dokonca s partnerom plánovať svadbu a v reakcii na bulvárne novinky boli zásnuby zrušené. To už vadí aj samotnému klubu, pričom Rooneyho budúcnosť na tejto lavičke je údajne dokonca ohrozená. Hotelové radovánky s neznámymi mladými ženami sú vraj zlým vzorom pre hráčov a pri podobnom správaní je ťažko skĺbiteľná predstava, že bude zároveň autoritov pre káder účastníka druhej najvyššej súťaže.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora