Články - 22.08.2021 15:19

Ronaldo kritizuje médiá. Vadia mu špekulácie o jeho osobe

redakcia Autor: redakcia | Zdroj: huste.tv/sita

Musí to byť zvláštny pocit, keď si z času na čas prečítate o tom, že zvažujete zmenu zamestnania alebo len z nejakého dôvodu nie ste spokojní. Sami ste pritom nič podobné nevyslovili a ani to nie sú vaše vlastné pocity. To sa pravidelne stáva futbalistovi Cristianovi Ronaldovi a ten svoj hnev na médiá dal patrične najavo. Novinári totiž chŕlia "zaručené" správy o jeho odchode z Juventusu Turín bez najmenšej snahy overiť ich.

Portugalčan to považuje za prejav neúcty k sebe samému aj klubom. "Každý, kto ma pozná, vie, že viac robím ako rozprávam. Od začiatku mojej kariéry sa viac sústredím na činy. Vzhľadom na to, čo sa o mne v poslednej dobe píše však musím reagovať. Viac ako neúcta voči mne ako hráčovi či človeku, tieto nehanebné špekulácie o mojej budúcnosti hania všetky kluby, ktorých sa to týka," reagoval nahnevane na špekulácie, ktoré sa bleskovo šíria internetom.

V Turíne má pritom zmluvu do leta 2022 a mnohých už teraz zaujíma, čo bude potom. V Reale Madrid trávil deväť rokov svojej kariéry a dosiahol množstvo úspechov. Sám však túto kapitolu považuje za uzavretú. "Viem, že fanúšikovia Realu ma majú v srdciach a ja mám zase ich v mojom. Môj príbeh v Reale je však už zavŕšený. Musel som sa ozvať, ľudia sa nemôžu oháňať mojím menom bez toho, aby niekto skúsil zistiť pravdu," sklamal nejedného priaznivca "bieleho baletu".