Články - 05.09.2021 15:32

Neymarova nadváha? Hral vo väčšom drese, uvidíte v M-ku

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Twitter

Podľa francúzskej tlače začiatok ligovej sezóny 2021/22 nezastihol útočníka Neymara v ideálnej forme a má viditeľnú nadváhu. Médiá pritom vychádzajú predovšetkým z dojmov, ktoré vzbudzujú Brazílčanove fotografie zo zápasov či tréningov. Reči sa dostali aj k samotnému futbalistovi, no ten si z nich ťažkú hlavu nerobí. Cíti sa fyzicky dobre pripravený a cez sociálne siete dokonca tieto reči vysmial.

"Hrali sme dobre? Nie! Vyhrali sme? Áno!" komentoval cez svoj instagramový profil piatkové víťazstvo nad Čile v kvalifikácii MS. Pre Brazíliu je to siedma výhra v siedmom zápase a suverénne kráča za očakávanou účasťou na katarskom šampionáte. Pristavil sa pritom aj pri rečiach o tom, že v zápase pôsobil akosi mohutnejšie: "Dres bol veľkosti L. Mám svoju štandardnú váhu, nabudúce si oblečiem M-ko," napísal s niekoľkými smejúcimi sa emoji.

Kritika jeho formy pritom začala už pred týždňom, kedy PSG vyhral na pôde Stade Reims 2:0. Tam odohral 66 minút, šlo o jeho prvý sezónny štart a svoje miesto na trávniku následne prenechal debutujúcemu Lionelovi Messimu.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora