Články - 22.10.2021 17:43

Strelený gól narušil zásnuby na tribúne. LA pošle "odškodné"

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/youtube
Los Angeles Galaxy

Zo stredy na štvrtok sa futbalisti Los Angeles Galaxy prezentovali dominantným víťazstvom 3:0 na pôde Houstonu a trochu tým pokazil výnimočný deň zaľúbenému páriku na tribúnach BBVA Compass Stadium. Romantický fanúšik si počas hry pokľakol pred svojou vyvolenou a požiadal ju o roku. Pre okolosediacich sa dvojica nachvíľu stala stredobodom pozornosti, ale nie na dlho. Počas ich krásnej chvíľky totiž padol gól hostí a Kevin Cabral v úvode druhého dejstva zvýšil na rozdiel troch gólov.

Francúzsky krídelník ani nevedel, aký neopakovateľný okamih v publiku narušil. Jeho zamestnávateľ to však nenechal bez povšimnutia a cez sociálne siete nadviazal s čerstvými snúbencami kontakt. Jej vyslovené "áno" sa síce stratilo v reakcii na črtajúcu sa šancu a následný gól, no nakoniec z toho môže byť veľmi pekná spomienka. Galaxy totiž ponúka dva podpísané dresy strelca Cabrala. Že jeho gól prerušil zásnuby, takým niečím sa nemôže pochváliť žiadna iná dvojica na svete a bude to nespochybniteľné špecifikum. Keďže však ide o priaznivcov domáceho Houstonu, bude to zrejme špecifický suvenír.

Aby provokácie nebolo málo, čerstvá posila z Valenciennes svoj pätnásty tohtosezónny gól oslávila v rohu pred vyrušenými snúbencami. Los Angeles sa naďalej drží v hornej polovici poradia Západnej konferencie a šlo o jeho trináste víťazstvo v tridsiatom ligovom zápase. Houstonu patrí jedenásta priečka trinásťčlennému konferenčnému poradiu a zdolaný bol podobne trinásty raz. Na Galaxy pritom nenašiel recept vo štvrtej konfrontácii po sebe.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora