Futsal - 22.09.2020 09:11

Sťahovačky futsalistu, po ktorých padá sánka...na HUSTE.tv niečo podobné už v piatok naživo

Branislav Tesák Autor: Branislav Tesák | Zdroj: noviny.sk/youtube.com

Svedkami naozaj nevídanej série sťahovačiek boli priaznivci talianskeho tímu Cioli Futsal Cogianco. Zaň hráva aj brazílsky pivot s futsalovou prezývkou Fits, civilným menom inak Rafael Nogueira.

Ten sa predviedol v celej paráde v zápase proti tímu Ss Lazio. Po tom, ako si prebral loptu zo stredu poľa tesne pred bránkoviskom otočený chrbtom ku gólmanovi súpera, vykúzlil taký tanec nad loptou, že dovidenia a dopočutia... Bez preháňania! Navyše to celé zakončil presnou gólovou strelou. Ale: lepšie raz vidieť, ako niekoľkokrát čítať... Takže, nech sa páči!

Branislav Tesák

Branislav Tesák

Narodil som sa 27.6.1974 v Bratislave. Žijem v Petržalke - Ovsišti. Som ženatý, mám dve deti, syna (2005) a dcéru (2008). Po vychodení ZŠ som študoval na Gymnáziu Makarenkova (dnes Einsteinova) v Bratislave. Som absolventom katedry žurnalistiky na FiF UK. Už od vysokoškolských čias som pracoval v denníku Šport na futbalovom oddelení. Tam som zotrval do konca augusta 2003 a od 1. septembra 2003 pracujem v športovej redakcii TV JOJ. Medzi moje najväčšie záľuby patrí samozrejme šport, najmä futbal a futsal, ktorý ešte stále aktívne hrávam v Lige 40. Rád si prečítam alebo pozriem dobrú kriminálku.

Viac článkov od autora