Futsal - 18.01.2017 23:13

Maškrta na úrovni tamojšej čokolády! Futsalová bleskovka! Súper len čumel!

Branislav Tesák Autor: Branislav Tesák | Zdroj: noviny.sk/youtube.com

V zápase 12. kola belgickej futsalovej Division 1 medzi tímami Krijnen Malle zo stredu tabuľky a Chase Antverpy bojujúcim o titul sa zrodil naozaj utešený gól. No ešte oveľa viac rýchly, než utešený...

Hostia rozohrávali zo stredu palubovky v úvode druhého dejstva a bola to naozaj parádna "tiky-taka"! Osem dotykov, štyri prihrávky, jedna strela a - gól! To všetko v priebehu šiestich sekúnd! Nech sa páči!

Branislav Tesák

Branislav Tesák

Narodil som sa 27.6.1974 v Bratislave. Žijem v Petržalke - Ovsišti. Som ženatý, mám dve deti, syna (2005) a dcéru (2008). Po vychodení ZŠ som študoval na Gymnáziu Makarenkova (dnes Einsteinova) v Bratislave. Som absolventom katedry žurnalistiky na FiF UK. Už od vysokoškolských čias som pracoval v denníku Šport na futbalovom oddelení. Tam som zotrval do konca augusta 2003 a od 1. septembra 2003 pracujem v športovej redakcii TV JOJ. Medzi moje najväčšie záľuby patrí samozrejme šport, najmä futbal a futsal, ktorý ešte stále aktívne hrávam v Lige 40. Rád si prečítam alebo pozriem dobrú kriminálku.

Viac článkov od autora