Články z KHL - 29.11.2019 14:03

Kam to strelil? Útočník Petrohradu baví internet

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Instagram

Ani keď hokejista pôsobí v jednom z najslávnejších klubov Európy a jeho plat sa pohybuje v lichotivých výškach, nerobí to z neho neomylného. Úsmevným spôsobom v tomto smere na seba upozornil útočník Dmitrij Kagarlickij z SKA Petrohrad. Ten sa v zápase s Kunlunom prezentoval nechceným "homerunom" a patrične si ho vychutnala aj réžia priameho prenosu.

Po výbornej prihrávke pred poloprázdnu bránku mal Kagarlickij zdanlivo jednoduchú úlohu - namieriť presne a navýšiť náskok svojho tímu. Trochu nepochopiteľne sa však rozhodol, že vyšle tvrdý projektil a rozvlnil ním len ochrannú sieť nad plexisklom za bránkou Jeremyho Smitha. Režisér vzápätí prestrihal zábery na niekoľkých šokovaných divákov, ktorí ešte teraz nechápu, prečo skúsený krídelník nedal gól.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ??? (@khl),

Dôvod na mimoriadnu kritiku nie je, hoci Kagarlickij rozhodne v Petrohrade nehrá v takej forme, aká sa od neho očakávala. Bývalá opora Dinama Moskva či Čerepovca zažívala pravidelne vyše štyridsaťbodové sezóny s dvojciferným počtom strelených gólov. Počas leta sa presťahoval k Neve a pohľad do jeho štatistík naznačuje, že len občas príde kde-tu k nejakej asistencii.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora