Články z KHL - 23.02.2021 19:27

Kontinentálna hokejová liga pozná najlepšieho maskota sezóny

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Instagram

Jednu z najbizarnejších súťaží svojej histórie má za sebou nadnárodná hokejová KHL. V čase vrcholiacich bojov o play-off vyzvala maskotov všetkých 23 mužstiev na to, aby zabojovali o honor najlepšieho v lige. Súťaž, ktorú sme pred časom trochu predstavili, pozostáva z tanečného vystúpenia, ukážky hokejových zručností, voľnej šou a vyvrcholila priamym prenosom na youtube kanále. Trojtýždňové zápolenie je na konci a tým najlepším sa stal Vlk z Dinama Moskva.

Live show, moderovaná herečkou Irinou Česnokovou, pozostávala z ukážky fyzickej sily, ktorá mala zároveň demonštrovať osobnosť maskota. Cross-fit v podaní takého snehuliaka bol naozaj zvláštnym predstavením. Následne mali maskoti predviesť svoje hudobné nadanie za použitia typických hokejových nástrojov a odborná porota vybrala kvarteto finalistov. Moskovského Vlka vyzval Gladiátor z konkurenčného Spartaka, Polárny medveď z Čeľabinska a snežný leopardík z Barysu Nur-Sultan. Úlohou bolo tento raz znázorniť slovo či frázu z kartičky.

Do superfinále postúpil "Volk" a medveď, reprezentujúci Traktor. Šlo o kvíz, v ktorom sa porota pýtala na kuriózne citáty hokejistov v rámci rozhovorov a maskoti mali uhádnuť, ktorá veta skutočne vyslovená bola a ktorá nie. V tesnom boji bol úspešnejší reprezentant Dinama Moskva, ktorý bude môcť až do druhého ročníka tejto súťaže na svojom drese hrdo nosiť nášivku, ktorá z neho robí najlepšieho ruského maskota.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ?? «??????» ?????? (@dynamo_ru)

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora