Články z NHL - 03.09.2019 20:29

Bitkár z NHL vynadá komukoľvek za stovku

Zdroj: huste.tv

Deväť sezón sa objavuje v NHL a za ten čas si dokázal vybudovať povesť tvrdého chlapíka, ktorý neuhne zo súboja a nepohrdne ani možnosťou zhodiť rukavice. Popri tom je schopný nahrať do štatistík aj zopár bodov a predovšetkým je žiaducim článkom do partie v akejkoľvek kabíne. Predovšetkým v Las Vegas sa viacerými videami predviedol ako šoumen a humorista, pričom jeho špecialitou je strašenie spoluhráčov v rôznych maskách. Ryan Reaves teraz svoje pôsobenie rozšíril aj na webstránku Cameo, ktorá sa v Amerike teší popularite a umožňuje celebritám zjednodušeným spôsobom naviazať interakciu s bežnými používateľmi.

Prostredníctvom tejto stránky si možno u Reavesa objednať napríklad narodeninové prianie pre akéhokoľvek priateľa či známeho a okrem toho aj viaceré malé službičky. Medzi nimi aj jedna celkom originálna. Za sto dolárov je ochotný komukoľvek sprostredkovať veľmi ostrý slovný odkaz, v ktorom adresáta zasype nadávkami a hnevom. "Máte niekoho, koho neznášate? Dajte mi vedieť a ja ho podpichnem. Veď viete, že to je moja silná stránka," uvádza vo svojom profile rodák z kanadského Winnipegu.

Kým mimo ľadovej plochy pôsobí ako "vtipálek", v zápasoch sú provokácie a nadávky v jeho náplni práce. Pri svojich 185 centimetroch a vyše sto kilogramoch má navyše proporcie na to, aby sa nikoho nezľakol. Naopak, sám budí slušný rešpekt. V minuloročnej základnej časti pritom nazbieral "len" 74 trestných minút a našli by sme aj špecialistov, ktorých konto bolo v tomto smere vyše dvojnásobné. Šlo o 28. najtrestanejšieho hráča NHL.

Tagy: Ryan Reaves