Články z NHL - 07.09.2019 12:03

Alexander Ovečkin predstavil vlastné raňajkové cereálie

Zdroj: huste.tv/Twitter

Hokejový klub Washington Capitals má medzi svojimi sponzormi vyše tri roky aj veľkú potravinovú spoločnosť Giant Food a v najbližších dňoch to bude reprezentovať aj konkrétny produkt. Alexander Ovečkin prepožičal svoju tvár novej značke cereálií "Ovi O's", ktoré sa budú predávať v limitovanej edícii a na trh sa dostanú presne v deň 34. narodenín ruského hokejistu. Raňajkové cereálie práve dieru na trhu nenašli, avšak popularita Capitals a dobrá vec môže byť predpokladom k tomu, aby pensylvánska spoločnosť mohla hovoriť o dobrom kroku.

Pekné na tom je, že pochúťka nemá len marketingový, ale aj dobročinný rozmer. Podiel zo zisku bude venovaný neziskovej nadácií, ktorá sa venuje pomoci deťom s rakovinou, ktorá sídli v Marylande, podobne ako potravinársky gigant. "Ako všetci fanúšikovia, aj my sme nadšení z energie a duše, ktorú Alex vniesol do našich zápasov a do našej komunity. Pre nás všetkých je obrovskou zábavou a prínosom pracovať s ním na zdravom produkte, ktorý navyše pomôže financovať dôležitú prácu," odpromovala v oficiálnom stanovisku produkt vyrábajúca spoločnosť.

Krabica cereálií sa bude predávať za celkom prijateľnú čiastku 2,69 amerického doláru a súčasťou obalu bude aj QR kód, ktorý kupcu presmeruje na nápaditú minihru. V nej budete ovládať Ovečkina strieľajúceho príklepom cereálie do bránky. V obchodných regáloch bude tento produkt ťažko prehliadnuteľný. Dominuje mu výrazná podobizeň usmievajúceho sa krídelníka, ako inak, s niekoľkými chýbajúcimi zubmi.