Články z NHL - 07.10.2019 13:04

Nástup Capitals je počuť. Hecovačka, ktorú zažíva aj Fehérváry

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Instagram

Svoj doteraz jediný Stanley Cup vybojovali hokejisti Washingtonu v roku 2017 a cítia, že z partie okolo Ovečkina, Oshieho, Bäckströma, Carlsona, Vránu či Holtbyho by sa dalo vyťažiť aj viac. V epicentre tohto diania je aj slovenský obranca Martin Fehérváry, ktorý síce po úvodných troch dueloch putoval na farmu, no zlý dojem svojimi výkonmi rozhodne nezanechal.

Keď Capitals nastupujú na ľad, dávajú o tom aj patrične vedieť a lídrom "hecovačky" je Rus Alexander Ovečkin. Ten sa za pätnásť rokov s klubom totálne zžil a ako kapitán je odhodlaný ťahať za ďalšími úspechmi. Svojím nadšením už stihol "infikovať" aj T.J.-a Oshieho, ktorý prežíva svoju piatu sezónu vo washingtonských farbách a teraz ochotne asistuje pri tvorení správnej predzápasovej nálady.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Washington Capitals (@capitals),

Chuť hrať a víťaziť je na mužstve citeľná a hneď na začiatku ročníka sa zaradilo do popredia tabuľky Východnej konferencie, hoci z troch odohraných stretnutí sa až dvakrát dostalo do predĺženia. Proti St. Louis úspešne, s Carolinou z toho bola prehra.


Úplne nový rozmer naberú nástupy na ľad Capital One Areny vo finále play-off pred vyše 18 tisíc fanúšikmi

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora