Články z NHL - 10.10.2019 16:51

Svetový unikát! Flyers predstavil miestnosť na vybitie nervov

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/youtube

Zabezpečiť pre hráčov aj fanúšikov ideálne a čo najkomfortnejšie podmienky, to nie je len tak! Vždy sa dá vymyslieť novinka, ktorú preberie a možno aj vylepší konkurencia a z roka na rok majú športoviská po celom svete k dispozícii modernejšie a originálnejšie prostriedky. Uvidíme, ako sa uchytí vo Philadelphii "Rage Room", ktorá je venovaná fanúšikom. Tí počas zápasu alebo bezprostredne po ňom môžu v tomto priestore vybiť svoju zlosť, vykričať sa a pokiaľ majú záujem, aj rozmlátiť okolité zariadenia. Stále lepšie ako keby mali svoju nervozitu ventilovať priamo na tribúne.

Že na tribúne býva nálada občas ešte dusnejšia ako na ľade, vedenie Flyers veľmi dobre vie a v predsezónnych dotazníkoch spokojnosti sa párkrát objavil nápad pripraviť viac zábavných priestorov priamo v hale. "Je to netradičný koncept, s ktorým prišli samotní fanúšikovia. Pravdou je, že sa aj ja sama teším, keď do niečoho udriem," cituje obchodnú riaditeľku Valerie Camillovú oficiálny web profiligy. Kto iný mal mať tú česť udrieť si ako prvý, keď nie maskot Gritty, ktorý sa rýchlo zaradil medzi najpopulárnejších v súťaži.

Miestnosť bude k dispozícii počas každého domáceho duelu Letcov, no očakáva sa, že v takmer dvadsaťtisícovej hale bude o ňu obrovský záujem. Preto je potrebné svoju "návštevu" vopred zarezervovať. Potom vás navlečú do ochranného obleku, na hlavu vám nasadia prilbu a k dispozícii dostanete hokejku, kladivo a bejzbalovú palicu. Interiér miestnosti budú tvoriť makety počítačov, zrkadlá, kuchynský riad, ale aj rôzne suveníry s logom konkurenčného klubu, zvyčajne zrejme aktuálneho súpera. Vaše vyvádzanie pritom neostane nepovšimnuté a rodinní príslušníci môžu zo susednej miestnosti cez jednostranné zrkadlo sledovať, akého to majú doma pacienta.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora