Články z NHL - 01.12.2019 10:44

Ďalší skvelý zákrok v NHL!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Youtube

Ukážkovými zákrokmi sa to v posledných týždňoch v kanadsko-americkej NHL len tak hemží a výnimkou nebola ani uplynulá noc. V zápase Tampy Bay Lightning s Carolinou Hurricanes ukázal svoje schopnosti gólman hostí James Reimer, ktorý vykopol čistú gólovú príležitosť ľavým betónom a zmaril tak radosť domácemu útočníkovi Yannimu Gourdeovi.

Celá situácia sa odohrala v prvej tretine, keď hostia viedli už 2:0 po góloch Sebastiana Aha a Jordana Martinooka. Gourde mohol stav stretnutia znížiť, no proti bol práve brankár Reimer, ktorý napokon doviedol svoj tím k dvom bodom po víťazstve 3:2. V prvej tretine sa totiž strelecky presadil ešte Jaccob Slavin, zatiaľčo za domácich korigovali v tretej časti hry iba Brayden Point a Tyler Johnson. Tampa tak aktuálne ťahá šnúru troch prehier v rade.