Články z NHL - 05.02.2020 11:48

Chcel sa skryť na súperovu striedačku, aby sa vyhol trestu

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Úsmevná situácia sa odohrala v zápase kanadsko-americkej NHL medzi Washingtonom Capitals a Pittsburghom Penguins. V druhej tretine sa domáci chceli vyhnúť trestu za príliš veľa hráčov na ľade a tak sa ruský útočník Jevgenij Kuznecov rozhodol, že sa pokúsi skryť na súperovej striedačke. Tento úmysel mu ale nevyšiel, keďže "Tučniaci" ho medzi seba nevpustili.

V závere druhej tretiny, kedy Capitals prehrávali 1:3 si ruský útočník všimol, že jeho tím zrejme nezvládne striedanie. Vyskúšal sa teda vtesnať na hráčsku lavicu súpera, čo ale nezostalo bez povšimnutia a hráči Pittsburghu okamžite reagovali. Kuznecovovi nepovolili naskočiť na striedačku a tak nasledoval dvojminútový trest. Rus sa napokon v zápase dokázal aj strelecky presadiť, keď v tretej tretine korigoval na 2:3. Jeho Washington ale nedokázal stretnutie otočiť a Pittsburghu tak na domácom ľade podľahol 3:4.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Evgeny Kuznetsov tried to hide in the @penguins bench to avoid a too many men penalty. ???