Články z NHL - 18.02.2020 15:24

Chlapík cez prestávku vyhral na hokeji 30 tisíc dolárov

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Twitter

Človek si zájde na hokejový zápas svojho obľúbeného klubu, spomedzi devätnásťtisíc prítomných fanúšikov ho vyžrebujú na účasť v obľúbenej medzitretinovej súťaži a on v nej vyhrá 30 tisíc amerických dolárov. Ťažko uveriteľný príbeh, hodný filmového spracovania, sa stal realitou v americkom Las Vegas počas domáceho stretnutia s New Yorkom Islanders.

Ruben bol jedným z účastníkov obľúbenej hry, ktorá má v meste hazardu už trojročnú históriu. Zo stredového kruhu treba triafať prázdnu bránku a každým ďalším zásahom, vďaka klubovým sponzorom, mu pribúdajú atraktívne ceny. Začína to dvomi nocami v lukratívnom hoteli medzi vychytenými kasínami, pokračuje tristodolárovým kreditom vo welness centre, dvomi vstupenkami na Cirque du Soleil, večerou v exkluzívnej reštaurácii a piaty zásah má už spomenutú finančnú hodnotu.

Fanúšik na tomto zápase bol prvým v histórii, ktorý dokázal túto päťgólovú úlohu splniť a mal z toho pochopiteľnú radosť. Vôbec mu nevadilo, že samotný zápas Golden Knights - Islanders priniesol jediný gól. Aspoň, že v jeho očiach, do správnej bránky, keď v čase 39:25 sieť rozvlnil Reilly Smith a zariadil pre domáce mužstvo plný bodový zisk.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora