Články z NHL - 06.05.2020 18:12

Chceli by ste si zatrénovať s Ovečkinom? Pripravte si poriadny balík peňazí

redakcia Autor: redakcia | Zdroj: sita

Polhodinový tréning s hviezdou NHL a kapitánom Washingtonu Capitals Alexandrom Ovečkinom? V Amerike žiadny problém, ale nebude to zadarmo. V internetovej charitatívnej aukcii zo série All In Challenge sa predstavilo 29 záujemcov a dražba sa z vyvolávacej sumy 10-tisíc USD zastavila až na ponuke 38-tisíc USD. Víťaz sa môže tešiť na lekcie hokeja, najmä na Rusovu obávanú strelu bez prípravy. Pravda, asi až v čase po skončení súčasnej pandémie koronavírusu.

"Stretnutie Oviho s fanúšikom je plánované po jednom z domácich súbojov Washingtonu. Počas 30 minút ho bude Rus učiť, ako efektívne strieľať bez prípravy. Súčasťou výhry sú aj štyri vstupenky na súboj Washingtonu Capitals a pozápasové stretnutie v šatni s Ovečkinom, ktorý výhercovi odovzdá podpísanú hokejku a rukavice. Peniaze z dražby venujú na stravu pre sociálne znevýhodnené skupiny ľudí," informoval portál fanatics.com.

"Ahojte všetci, teším sa už na jedného z vás, ako ho čosi naučím v mojej kancelárii na ľade. A neskôr sa stretneme aj po zápase v šatni, kde mu odovzdám hokejku a rukavice. Som rád, že som prijal túto výzvu a posúvam ju ďalej," prihovoril sa svojim fanúšikom Ovečkin.