Články z NHL - 29.05.2020 23:38

Ako veľmi sa teší Tampa na reštart? Odpovedá krásne video

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/youtube

Reštartovanie najlepšej ligy sveta sa značne priblížilo a radosť z toho má všetkých 24 mužstiev, ktoré majú byť súčasťou rozšíreného play-off. Medzi nimi aj Tampa Bay Lightning, ktorá chce čím skôr nechať zabudnúť na zbabranú minuloročnú vyraďovaciu fázu a čo najlepšie zvládnuť tú aktuálnu. Vstupovať do nej bude z druhého miesta Východnej konferencie a pod taktovkou krídelníka Alexa Killorna fanúšikom ukázala, ako veľmi sa teší.

Kanaďan sa na vodnom skútri premáva popri pobreží slnečnej Floridy a postupne naráža na svojich spoluhráčov, ktorí nehokejové obdobie využívali na rôzne aktivity od čašníckeho privyrábania si na pláži, cez trénovanie bicepsov až po balenie žien. Keď však príde možnosť vrátiť sa na ľad, v momente všetko zanechajú a trielia k hale. V klipe si zahral aj Erik Černák, ktorý si v krátkom videu zdokonaľuje strelu príklepom a taktiež sa vďačne pridá k spoluhráčom s heslom "Blesky sú späť".

Iniciátor klipu, ktorý pôsobí v organizácii Tampy už osem sezón, chcel dať všetkým najavo, že ľadový hokej je to, čo všetkých v klube baví najviac a chcú sa mu venovať. "Rozumieme, že vymyslený formát nie je spravodlivý pre všetky kluby, ale buďme radi za to, že sa môžeme vrátiť do práce," vysvetlil Killorn k videu, ktorého myšlienka je inak úplne jasná a jednoznačná.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora