Články z NHL - 29.07.2020 11:48

Hrdzavý Tatar s gólom, ale...

Tomáš Magáth Autor: Tomáš Magáth | Zdroj: huste/facebook

Po vyše štvormesačnej prestávke spôsobenej novým koronavírusom nastúpili na ľad prípravných zápasov prví hokejisti tímov NHL. Medzi nimi aj Tomáš Tatar.

Ako prví na ľad prázdnej torontskej Scotiabank Areny vykorčuľovali hráči Philadelphie s Pittsburghom. Duel rozhodol v 3. minúte predĺženia Laughton, Letci zvíťazili 3:2.

Nasledovali ďalšie dve stretnutia. Tatar sa strelecky presadil hneď v prvom zápase Montrealu, s Torontom však prehrali 2:4, pričom Slovák nazbieral hneď tri mínusové body.
 "Poviem to otvorene, chlapi boli trochu 'hrdzaví'. Dnes viacerí nepodali dobrý výkon. Dúfam, že tento zápas prispeje k tomu, že sa poriadne rozohráme a už to bude len lepšie," citoval web profiligy trénera Montrealu Claudea Juliena.

Edmonton vyhral 4:1 nad Calgary, dva góly olejárov zaznamenal kapitán Connor McDavid.