Články z NHL - 02.08.2020 15:06

Útočník Kings lovil na záhrade veľkého pavúka

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Instagram

Pokiaľ žijete v Kalifornii, na niektoré veci si musíte chtiac-nechtiac zvyknúť. Napríklad na to, že sa vám môže na pozemku udomácniť jedovaté zviera. Takúto skúsenosť má americký hokejista Trevor Moore, ktorý je súčasťou kádra Los Angeles Kings. Formou prestrihaného videa sa s verejnosťou podelil o zážitok z odchytu veľkého pavúka na svojej záhrade a do sveta to následne vypustil samotný klub.

Moore si k vyhnaniu neželaného hosťa pomohol - ako inak - hokejkou, za čo sa mu dostalo na Instagrame v komentároch pochvaly. Bol pritom veľmi citlivý, pavúka neusmrtil, ale odchytil do pripravenej nádoby, aby mu následne mohol dať slobodu. To pridalo dvadsaťpäťročnému útočníkovi sympatií ešte viac. Aj takýmto spôsobom svojim fanúšikom Kings odprezentovali člena kádra, ktorý inak dostáva priestor prevažne v tretej formácii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa LA Kings (@lakings),

V profilige hrá druhú sezónu, do tímu Toronta Maple Leafs sa prepracoval bez predošlého draftu a počas aktuálneho ročníka sa presťahoval do LA, s ktorým má už podpísanú zmluvu na novú sezónu. V tej budú určite "králi" chcieť predviesť oveľa viac ako bolo 29 tohtosezónnych víťazstiev, ktoré mali za následok, že NHL po reštarte sa ich už netýka.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora