Články z NHL - 25.11.2020 19:23

Dejisko nočných môr alebo zhmotnený luxus - McDavid ukázal svoj dom

Richard Weinfortner Autor: Richard Weinfortner | Zdroj: huste.tv/Twitter

Jeho partnerkou je vychytená interiérová dizajnérka a núdzu o peniaze nemajú. Kanadský hokejista Connor McDavid na sociálnych sieťach zverejnil, ako vyzerá jeho mimoriadne luxusný dom v Edmontone, pod ktorým je podpísaná práve jeho láska Lauren Kyleová. Vila je ladená do strieborno-čierno-bielej farby a médiá zaujal aj fakt, že neobsahuje žiadne hokejové prvky.

23-ročný center údajne vôbec nemá vzťah k vystavovaniu a ukazovaniu svojich spomienkových predmetov a nepatrí ani medzi vášnivých zberateľov pukov za prvý bod, gól či víťazstvo. Dnes má na svojom konte v najlepšej lige svete bez mála 200 zásahov a doma sa navyše najradšej zabáva basketbalom. Aj preto je súčasťou domu pôsobivá telocvičňa, ktorá by zniesla aj nižšie kritéria športovej haly. Okrem nej veľký vínny bar a viaceré pôsobivé miestnosti, ktorých nábytok rozhodne zaujme.

Mnohí fanúšikovia sú unesení z toho, ako si párik nažíva. Na Twitteri však možno nájsť aj množstvo žartov. Tmavý interiér je ako stvorený pre sériového vraha, môže odrážať jeho mŕtve vnútro a niektorí v ňom našli dejisko svojich najväčších nočných môr. Ďalší sľúbili, že mu na Vianoce obstarajú aspoň jeden vankúš žiarivej svetlej farby. Či už sa človek prikloní medzi pozitívne alebo negatívne reagujúcich, domček rozhodne zaujal a dvojica má zaujímavý štýl.

Richard Weinfortner

Richard Weinfortner

Viac článkov od autora