Novinky - 11.04.2020 18:33

Známy hokejista prekvapil farebným účesom

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Krízová situácia vyžaduje krízové riešenia. Takýmto mottom sa zrejme riadil aj skúsený slovenský hokejista Peter Fabuš, ktorý sa rozhodol pre radikálnu zmenu. Počas dlhých dní v karanténe dostal nápad, ako zmeniť svoj zovňajšok a tak si prefarbil vlasy na ružovo.

Fabuš odštartoval svoju kariéru v Dubnici, no neskôr sa presunul do Dukly Trenčín. Vyskúšal si tiež pôsobenie v Zámorí, keď v rokoch 2002 a 2003 hrával za Springfield Falcons v AHL. Anabáza v Amerike ale nebola príliš úspešná a tak sa vrátil na Slovensko, opäť do Dukly. Svoje sny o zahraničnom hokeji však nenechal rozplynúť a tak to skúsil najskôr vo Švédsku, odkiaľ prestúpil do Českej republiky. U našich susedov strávil niekoľko sezón a vystriedal tri kluby.

Po angažmáne v Česku sa Fabušovi znovu zacnelo po domove a kývol tak na ponuku Košíc. Nechýbal ďalší presun do Trenčína, avšak pre skúseného hokejistu bolo prioritou zahraničie. Štyri sezóny strávené v Kazachstane, zápasy v Bielorusku, Rumunsku, Poľsku a Anglicku. Také je pokračovanie hokejového životopisu. V nedávno skončenej sezóne sa rozhodol pre návrat do Dubnice, no veľa zápasov odohrať nestihol. Napriek tomu ho humor neopúšťa a v karanténe si doprial nový účes.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

ked to už ide na hlavu??

Príspevok, ktorý zdieľa FabušPeter (@fabuspeter),

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora