Dukla Trenčín na úvod sezóny víťazne proti Liptákom

Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

Dukla Trenčín
4:1
(3:1, 0:0, 1:0)
MHk 32 L.Mikuláš
Góly: 13. Bezúch (Ölvecký, Radivojevič), 17. Ölvecký (T. Starosta, Michal Hlinka), 18. T. Varga (Pač, Michal Hlinka), 50. Michal Hlinka - 16. B. Rapáč (Suchý, Langhammer). Vyúčení: 4:6 na 2 min, navyše Radivojevič (Trenčín) 10 min za nešp. správanie, presilovky: 2:1, oslabenia 0:0, rozhodovali: Jonák, Štefík - Kacej, Tvrdoň, 1965 divákov

Dukla Trenčín:

Valent - T. Starosta, Romančík, Frühauf, Cebák, Bohunický, Holenda, Pač, Švec - Radivojevič, Ölvecký, O. Mikula - Marcel Hossa, Michal Hlinka, T. Varga - Bezúch, Dlouhý, Gašparovič - Sojčík, Bulík, D. Hudec

MHk 32 L.Mikuláš:

Košarišťan - Tabaček, Pacalaj, Kurali, Suchý, Nádašdi, Mezovský, Devečka, M. Bača - M. Uram, M. Sukeľ, J. Sukeľ - Kriška, Paukovček, B. Rapáč - Števuliak, Langhammer, Piatka - A. Laco, Kapáč, Uhrík

Hokejisti Dukly Trenčín začali novú sezónu Tipsport ligy 2017/18 víťazstvom. V súboji dvoch mužstiev, ktoré v predošlom ročníku hrali baráž o zotrvanie v najvyššej súťaži, zdolali Liptovský Mikuláš 4:1. Rozhodujúcou pasážou zápasu bol záver prvej tretiny, keď najprv hosťujúci Branislav Rapáč vyrovnal v 16. min na 1:1, no už o dve minúty sa vojaci dostali do dvojgólového trháku. V presilovke poslal v 17. min Trenčín do vedenia Peter Ölvecký a o minútu neskôr sa presadil aj Tibor Varga.