Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

HC Košice
2:3
(1:0, 1:2, 0:0 - 0:0 - 0:1)
MHk 32 L.Mikuláš
Góly: 3. Klíma (Martin Bača, Kessel), 26. Kafka (Pacan, Čížek) - 24. Paukovček (Suchý), 32. M. Piatka (B. Rapáč, Kabáč), rozhodujúci sam. nájazd Spilar. Vylučení: 1:4 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: J. Konc, Štefik - Kollár, Smrek, 3 056 divákov

HC Košice:

Lundström - Pulli, Čížek, Martin Bača, Kessel, Dudáš, Šedivý, Koch, Matejka - L. Nagy, Hovorka, Kafka - Šoltés, Pacan, Klíma - M. Novotný, Suja, Hričina - Jenčík, Boltun, Bicek

MHk 32 L.Mikuláš:

Košarišťan - J. Tabaček, Pacalaj, Kurali, Suchý, Nadašdi, Mezovský, Devečka, Matej Bača - Spilar, M. Sukeľ, M. Uram - B. Rapáč, Paukovček, Kriška - Števuliak, Langhammer, J. Sukeľ - A. Laco, M. Piatka, Kabáč

Hokejisti Košíc na vlastnom ľade podľahli hráčom Liptovského Mikuláša 2:3 po samostatných nájazdoch v nedeľňajšom stretnutí 2. kola slovenskej Tipsport ligy. Domáci otvorili skóre v úvode zápasu, keď sa v presilovke presadil Tomáš Klíma. Začiatok druhej tretiny patril pre zmenu hosťom - na priebežných 1:1 vyrovnal Lukáš Paukovček. Rovnovážny stav vydržal iba 135 sekúnd, "oceliarov" poslal do vedenia Petr Kafka. Liptákom sa podarilo opäť odpovedať zásluhou Maroša Piatku. V záverečnom dejstve ani v následnom predĺžení nedokázalo skórovať ani jedno mužstvo. V nájazdovej lotérii sa viac darilo hosťom, keď rozhodujúce trestné strieľanie premenil bývalý hráč Košíc Gabriel Spilar.