Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

2:5
(1:0, 1:3, 0:2)
HK Poprad
HK Poprad
Góly: 9. Čacho (Švarc), 31. Šmída (Marcinek, Smolka) - 34. Vandas (Lichanec, MCDowell), 36. Ježek (Matej Paločko), 36. Brejčák (Svitana, Mlynarovič), 47. Matej Paločko (Brejčák, Bondra), 50. Matúš Paločko (Matej Paločko, Bondra). Rozhodovali: Štefik, Stano – Synek, M. Orolín, vylúčení: 8:4, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 144 divákov

HK Orange 20:

Durný – Hílek, Fereta, Švarc, Zeleňák, Matejovič, Dlapka, Kuna, Krempaský – Jaško, Kundrik, Mesaroš – Vybiral, Čacho, Vašaš – Smolka, Šmída, Marcinek – Múčka, Bjalončík, Václav

HK Poprad:

Corbeil – D. Brejčák, Ježek, Fabian, McDowell, Jáchym, Ignatov, Dinda, Zadražil – Štrauch, Mlynarovič, Svitana – Lichanec, Heizer, Vandas – Bondra, Abdul, Matúš Paločko – Bogoslovskij, Vartovník, Matej Paločko

Hokejisti HK Orange 20 v Piešťanoch podľahli hráčom Popradu 2:5 v utorňajšej dohrávke 2. kola slovenskej Tipsport ligy. Mladíci pritom zásluhou Viliama Čacha viedli po prvej tretine 1:0, a keď sa v druhej časti presadil Sebastián Šmída, "dvadsiatka" vyhrávala už 2:0. Vzápätí však hostia odpovedali gólmi Michaela Vandasa, Aleša Ježeka a "expresný" obrat v priebehu 159 sekúnd dokonal Daniel Brejčák. V záverečnom dejstve sa presadili iba hráči Popradu. Najprv Matej Paločko upravil na priebežných 4:2 a o necelé tri minúty uzavrel skóre zápasu jeho brat Matúš.