Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

10:4
(1:2, 5:1, 4:1)
HK Nitra
HK Nitra
Góly: 2. Poulin (Stupka), 23. Handlovský, 25. Pitt (Martindale), 27. Handlovský (Švihálek, Pitt), 29. Poulin (Holovič, Stupka), 32. Holovič (Poulin, Stupka), 45. Švihálek (Húževka, J. Jurík), 51. Stupka (Holovič, Klimenta), 55. Švihálek, 60. Švihálek (Stupka) - 8. Štumpf (Šille), 9. Luciani, 21. Krištof (Rais), 43. Korím (Ordzovenský, Štumpf) Vylúčení: 5:5 na 2 min, navyše M. Versteeg (Nitra) 5+DKZ za napadnutie hlavy a krku, presilovky 5:0, oslabenia 1:0, rozhodovali: Snášel, Lokšík - Stanzel, Krajčík, hralo sa bez divákov

MsHK DOXXbet Žilina:

T. Tomek - Hatala, P. Mikuš, Michal Roman, Poulin, Harant, Meliško, Váňa, Mendrej - Pitt, Martindale, Handlovský - J. Jurík, Húževka, Švihálek - Stupka, Holovič, R. Konečný - Rogoň, Ondruš, Klimenta

HK Nitra:

Hartzell (29. Halo) - Rais, Mezei, Ordzovenský, J. Kováčik, M. Hruška, Pupák, M. Versteeg, Korím - Paulovič, Krištof, T. Mikúš - Luciani, Blackwater, Friedmann - H. Ručkay, Kutálek, J. Šiška - Štumpf, Šille, Rzavský

Hokejisti MsHK Žilina pred prázdnymi tribúnami deklasovali hráčov HK Nitra 10:4 v piatkovom stretnutí 3. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy. Domáci síce na začiatku druhej tretiny ešte prehrávali 1:3, ale zásluhou piatich gólov v druhej dvadsaťminútovke, z ktorých až štyri dali v presilovke, sa po 40 minútach dostali do vedenia 6:3. V záverečnej časti hry Žilinčania ešte zveľadili svoj náskok proti úradujúcemu vicemajstrovi a 36 sekúnd pred koncom stretnutia Michal Švihálek v oslabení zavŕšil hetrik i "desiatku" gólov v hosťujúcej sieti.