Blackwater rozhodol v polovici duelu o víťazstve Nitry nad Liptákmi

Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

HK Nitra
3:2
(2:2, 1:0, 0:0)
MHk 32 L.Mikuláš
Góly: 3. H. Ručkay, 9. Luciani (Blackwater, Milam), 30. Blackwater (Luciani) - 8. Spilar (Uram, M. Sukeľ), 18. Kriška (B. Rapáč, Suchý) Vylúčení: 6:6 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Orolin, Štefik - Jobbágy, Korba, 2216 divákov

HK Nitra:

Hartzell - Pupák, Mezei, Milam, Ordzovenský, J. Kováčik, Korím, M. Versteeg, Milan Hruška - Paulovič, Krištof, Rzavský - Luciani, Timotej Šille, Blackwater - H. Ručkay, T. Mikúš, Kutálek - Štumpf, A. Kollár, J. Šiška

MHk 32 L.Mikuláš:

Košarišťan - Nádašdi, Mezovský, Kurali, Suchý, J. Tabaček, Pacalaj, Devečka, Matej Bača - Spilar, M. Sukeľ, Uram - B. Rapáč, L. Paukovček, Kriška - Števuliak, Langhammer, J. Sukeľ - A. Laco, Piatka, Kabáč

Hokejisti Nitry na vlastnom ľade zvíťazili nad hráčmi Liptovského Mikuláša 3:2 v nedeľňajšom stretnutí 6. kola slovenskej Tipsport ligy. V prvej tretine hostia dvakrát doťahovali - najprv na gól Henricha Ručkaya odpovedal Gabriel Spilar, vzápätí Anthony Luciani opäť vrátil vedenie domácim, ale pred prestávkou vyrovnal Martin Kriška. Nitra rozhodla v prostrednej časti, keď sa presadil Judd Blackwater. "Corgoni" v prebiehajúcej sezóne ešte doma nezaváhali. Liptovský Mikuláš sa najbližšie v utorok predstaví na ľade slovenskej "dvadsiatky", ktorá o dva dni neskôr vyzve pod Zoborom Nitru.