Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

HKM Zvolen
3:2
(1:2, 1:0, 0:0 - 0:0 - 1:0)
MsHK DOXXbet Žilina
Góly: 3. Šišovský (Michal Chovan), 26. Hraško (L. Jurík, Michal Chovan), rozhodujúci sam. nájazd: Kytnár - 5. Handlovský (Švihálek, P. Mikuš), 14. R. Konečný (Holovič, Stupka) Vylúčení: 3:5 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali Mrkva, Lauff - Smrek, Kollár

HKM Zvolen:

Climie - Hraško, Andersons, Ross, Drgoň, Wharton, Ťavoda, K. Lunter, M. Novák - Michal Chovan, L. Jurík, Šišovský - Kelemen, Kytnár, Matis - Obdržálek, Coffman, T. Török - Martin Ďaloga, V. Fekiač, Dubeň

MsHK DOXXbet Žilina:

T. Tomek - Hatala, P. Mikuš, Michal Roman, Poulin, Harant, Mendrej,Turian - Klimenta, Martindale, Handlovský - J. Jurík, Húževka, Švihálek - Stupka, Holovič, R. Konečný - Rogoň, Ondruš, J. Babka - Váňa

Hokejisti Zvolena na vlastnom ľade zdolali hráčov Žiliny 3:2 po samostatných nájazdoch v piatkovom stretnutí 7. kola slovenskej Tipsport ligy. Skóre otvoril domáci Peter Šišovský, hostia však ešte v prvej tretine otočili priebežný stav zásluhou Lukáša Handlovského v početnej prevahe a Rastislava Konečného. V strednej časti sa opäť presadili Zvolenčania, presilovku využil Peter Hraško. V záverečnom dejstve ani v následnom predĺžení nepadol gól, v nájazdovej lotérii rozhodol o triumfe domácich Milan Kytnár.