Trenčianska Dukla stále bez prehry. Nepukla ani v Nových Zámkoch

Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

HC Nové Zámky
1:3
(0:2, 0:1, 1:0)
Dukla Trenčín
Góly: 60. Lantoši (Plášil) - 19. Hecl (Mikula, Holenda), 19. Hlinka (Varga, Frühauf), 34. Hecl (Dlouhý). Rozhodovali: Müllner, Goga - Výleta, Tvrdoň, vylúčení: 10:10, navyše: Salija 5+DKZ za hrubosť - Starosta 10 minút za napadnutie hlavy a krku, Hlinka 5+DKZ zápasu za hrubosť, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0

HC Nové Zámky:

Kováč – Chovan, Plášil, Prapavessis, Salija, Kovačevič, Hain, Deyl, Jass – Varga, Šimun, Surovka - Zbořil, Špirko, Cetkovský – Raenko, Dubinin, Lantoši – Dubec, Rehák, Fábry

Dukla Trenčín:

Valent – Starosta, L. Romančík, Frühauf, Cebák, Bohunický, Holenda, Themár, Okuliar – Radivojevič, Ölvecký, Bezúch – Hlinka, Bulík, T. Varga – Mikula, Dlouhý, Hecl - Sojčík, J. Pardavý ml., D. Hudec

Hokejisti Trenčína vonku zdolali hráčov Nových Zámkov 3:1 v piatkovom stretnutí 7. kola slovenskej Tipsport ligy. Hostia po dvoch góloch Mareka Hecla a zásahu Michala Hlinku viedli 3:0. Čestný úspech domácich dosiahol v tretej tretine v presilovke Róbert Lantoši. Dukla vstúpila do sezóny 2017/2018 vo výbornej forme a dosiaľ neprehrala, je na čele tabuľky.