Detvanci sa nedočkali víťazstva ani proti mladíkom z dvadsiatky

Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

4:1
(1:1, 1:0, 2:0)
HC 07 Detva
HC 07 Detva
Góly: 7. V. Vybiral (Čacho, Vašaš), 28. Marcinek, 51. Smolka (Zeleňák, Tamáši), 60. V. Vybiral (Švarc, Vašaš) - 19. R. Gašpar (Babinec) Vylúčení: 6:4 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 1:0, rozhodovali: Lokšík, Goga - Gegáň, Krajčík, 161 divákov

HK Orange 20:

Durný - Fereta, Hedera, Dlapka, Švarc, Zeleňák, Matejovič, Krempaský, Hílek - Mesaroš, Kundrik, N. Jaško - Vašaš, Čacho, V. Vybiral - Bjalončík, Tamáši, Musliu - Marcinek, Václav, Smolka

HC 07 Detva:

Larose - Gachulinec, M. Šimon, F. Fekiač, Sládok, Strukoff, Macejko, Vyskoč - Babinec, R. Gašpar, Žilka - Milý, Ščurko, L. Novák - Videlka, Matúš Chovan, Halás - Ondris, Murček, M. Surový - Michalek

Hokejisti slovenskej "dvadsiatky" na domácom ľade zdolali hráčov Detvy 4:1 v utorkovom stretnutí 8. kola Tipsport ligy. Mladíci sa prvýkrát dostali do vedenia v úvode prvej tretiny zásluhou Vladimíra Vybirala. Na jeho zásah dokázali hostia odpovedať tesne pred prvou sirénou - presadil sa Rastislav Gašpar. O rozhodujúci gól zápasu sa postaral v druhom dejstve Peter Marcinek, v tretej tretine poistili úspech domácich Erik Smolka a druhým presným zásahom v stretnutí Vybiral. Zverenci Ernesta Bokroša si víťazstvom napravili chuť po minulotýždňovom debakli od Nitry, v aktuálnej sezóne dosiahli štvrtý triumf. Detva sa naďalej trápi, keď po deviatich odohraných zápasoch má na konte jediný bod.