Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

3:2
(0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
HK Poprad
HK Poprad
Góly: 28. Dlouhý, 59. T. Varga (Cebák, Frühauf), 65. Sojčík (Mikula) - 49. Majdan (Davydov, Fabian), 50. Svitana (Abdul). Rozhodovali: Baluška, D. Konc – Výleta, Šefčík, vylúčení: 6:4, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 3259 divákov

Dukla Trenčín:

Valent – Starosta, Romančík, Cebák, Frühauf, Holenda, Bohunický, Themár – Bezúch, Ölvecký, Radivojevič – T. Varga, Bulík, Sojčík – Gašparovič, R. Dlouhý, O.M ikula – D.Hudec, J. Pardavý ml., J. Švec – Jakubec

HK Poprad:

Ivanov – Davydov, Fabian, P. König, D. Brejčák, Jáchym, McDowell, Dinda, Zadražil – Majdan, Heizer, Ježek – Svitana, Mlynarovič, Abdul – Matúš Paločko, Matej Paločko, Bogoslovskij – D. Bondra, Lichanec, Martančík

Víťazná séria hokejistov Dukly Trenčín trvá aj po piatkovom stretnutí Tipsport ligy 2017/2018, v ktorom zdolali HK Poprad 3:2 po predĺžení. Trenčania boli na pokraji svojej prvej prehry v ročníku, ale minútu a 45 sekúnd pred koncom tretej tretiny vybojoval predĺženie Tibor Varga. Nájazdy nepripustil 43 sekúnd pred koncom predĺženia Peter Sojčík a ukončil sedemzápasovú šnúru výhier Popradčanov.