Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

HK Orange 20
2:4
(0:0, 1:3, 1:1)
Dukla Trenčín
Góly: 30. Tamáši (Čacho, Dlapka), 58. Kundrik (A. Leško) - 21. Starosta (Radivojevič), 31. Bulík (Marcel Hossa, Frühauf), 36. Bezúch (Ölvecký, Radivojevič), 59. Ölvecký (Radivojevič). Vylúčení: 7:7 na 2 min, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Fridrich, Müllner - Kacej, Orolin, 404 divákov

HK Orange 20:

Kostelný - Dlapka, Krempaský, A. Leško, Hílek, Pupák, Fereta, Matejovič, Hedera - Vašaš, Bjalončík, Václav - Marcinek, N. Jaško, Šmída - Čacho, Tamaši, V. Vybiral - Kelemen, Kundrik, Smolka

Dukla Trenčín:

Hiadlovský - L. Romančík, Starosta, Frühauf, Cebák, Bohunický, Holenda, Pač, J. Švec - Radivojevič, Ölvecký, Bezúch - Marcel Hossa, Bulík, T. Varga - O. Mikula, R. Dlouhý, M. Hecl - Sojčík, J. Pardavý ml., D. Hudec

Hokejisti Trenčína zvíťazili 4:2 v Piešťanoch nad hráčmi HK Orange 20 v utorňajšom zápase 23. kola Tipsport ligy. Domáci odolávali lídrovi súťaže až do polovice zápasu. Na gól Tomáša Starostu odpovedal Alex Tamáši, ale potom úradovali hostia. Druhý zásah Dukly si pripísal Tomáš Bulík, tretí gól "vojakov" zariadil ešte pred koncom druhej tretiny Juraj Bezúch. V záverečnej časti sa zverencom Ernesta Bokroša podarilo zdramatizovať duel, keď sa presadil Peter Kundrik, no posledné slovo patrilo skúsenejším Trenčanom - na 4:2 upravil minútu pred koncom Peter Ölvecký.

Pre slovenských mladíkov to bola ligová rozlúčka s domácim prostredím pred odchodom na blížiace sa majstrovstvá sveta do 20 rokov (26. decembra - 5. januára).