Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

2:3
(0:2, 0:1, 2:0)
HK Poprad
HK Poprad
Góly: 43. Hřebejk (R. Varga, Fábry), 44. Saulietis - 17. Svitana (Štrauch), 18. Buc (McDowell, Svitana), 30. Abdul (D. Bondra, Vartovník). Vylúčení: 3:4 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Juraj Konc st., Jonák - Gegáň, J. Tvrdoň, 1352 divákov

HC Nové Zámky:

Foltán - Látal, Salija, Michal Novák, Plášil, M. Jass, Vidovič, Dubec, Šimek - Lorraine, Š. Novotný, Cetkovský - Zbořil, Šimun, Saulietis - Lantoši, V. Škoda, R. Varga - Hřebejk, Fábry, Gratton

HK Poprad:

Corbeil - McDowell, D. Brejčák, Petran, P. König, Dinda, Ježek, Jáchym, Krempaský - Svitana, Mlynarovič, Štrauch - Buc, Heizer, Lichanec - D. Bondra, Vartovník, Abdul - Vašaš, Bjalončík, Hvila

Hokejisti Nových Zámkov neuspeli na vlastnom ľade a podľahli hráčom Popradu 2:3 vo štvrtkovom stretnutí 31. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2017/2018. "Kamzíci" viedli v 18. min o dva góly, keď sa v priebehu 95 sekúnd presadili Patrik Svitana a Dávid Buc. V druhej tretine zvýšil náskok Podtatrancov Jindřich Abdul. Domáci skórovali až v poslednej časti hry, keď v 43. minúte prekonal Mathieua Corbeila v popradskej bránke Štěpán Hřebejk a v 44. minúte Lotyš Kaspars Saulietis. Poprad triumfoval štvrtýkrát po sebe a je aktuálne na 6. mieste ligovej tabuľky s 57 bodmi. Novým Zámkom patrí so ziskom 34 bodov ôsma pozícia.