Tesná prehra Košíc v Žiline. Rozhodol Hruška

3:2
(2:1, 0:1, 1:0)
HC Košice
HC Košice
Góly: 12. Pospíšil (Klimenta, Húževka), 14. Juraško (Švihálek, Stupka), 45. R. Hruška (J. Jurík) - 8. V. Čížek (Hričina, Jenčík), 25. Boltun (Jenčík, Suja). Vylúčení: 4:5 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Baluška, Stano - J. Tvrdoň, Krajčík

MsHK DOXXbet Žilina:

T. Tomek - L. Kozák, Juraško, Martin Mazanec, Poulin, Michal Roman, Chaloupka, Mendrej, Meliško - Klimenta, Handlovský, T. Pospíšil - M. Tvrdoň, R. Hruška, J. Jurík - R. Konečný, Holovič, Stupka - Švihálek, Húževka, Rogoň

HC Košice:

Lundström - Šedivý, B. Kessel, Koch, Čížek, Michalčin, Pulli, M. Novotný - Suja, Marek Hovorka, Kafka - Šoltés, Pacan, Spilar - Jenčík, Boltun, Hričina - Š. Petráš, Vrábeľ, T. Klíma

Hokejisti Žiliny na vlastnom ľade zvíťazili nad hráčmi Košíc 3:2 v sobotňajšom stretnutí 32. kola slovenskej Tipsport ligy. Ako prví sa do vedenia dostali hostia zásluhou Václava Čížeka. Domáci sa však nenechali zaskočiť a ešte v prvej tretine otočili nepriaznivý stav: v priebehu necelých troch minút sa presadili Tomáš Pospíšil a Michal Juraško. V strednej časti sa podarilo vyrovnať Petrovi Boltunovi, no napokon všetky tri body zostali pod Dubňom. V záverečnej časti rozhodol o triumfe "vlkov" Radim Hruška.