1:2
(0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
HC Košice
HC Košice
Góly: 51. Zbořil (Plášil, Saulietis) - 43. Vrábeľ (Š. Petráš), 62. Hovorka (Šedivý, Kafka). Vylúčení: 2:5 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Goga, J. Konc - Orolin, Synek, 1120 divákov

HC Nové Zámky:

Baroš - Látal, Salija, Michal Novák, Plášil, M. Jass, M. Hruška, Vidovič, Šimek - R. Varga, Š. Novotný, Cetkovský - A. Zbořil, Šimun, Saulietis - Lantoši, Škoda, Lorraine - Fábry, Dominik Rehák, Tužinský

HC Košice:

Habal - B. Kessel, Čížek, Koch, Šedivý, Pulli, Michalčin, M. Novotný, Pavúk - L. Nagy, Boltun, Spilar - Suja, Hovorka, Kafka - Jenčík, Pacan, Šoltés - T. Klíma, Vrábeľ, Š. Petráš

Hokejisti Košíc získali na ľade Nových Zámkov dva body za triumf 2:1 po predĺžení v nedeľňajšom 35. kole Tipsport ligy 2017/2018. V prvých dvoch tretinách gól nepadol, skóre duelu otvoril v 43. min hosťujúci Filip Vrábeľ. Za domácich vyrovnal v 51. min v presilovke Adam Zbořil a muselo sa predlžovať. V extra čase zariadil druhý bod pre Košice útočník Marek Hovorka.

Košičania sú v tabuľke TL na piatom mieste, Novozámčania na ôsmej pozícii.