1:4
(0:2, 1:0, 0:2)
HKM Zvolen
HKM Zvolen
Góly: 35. Fábry (Šimun, Šille) - 12. Obdržálek (Drgoň, Steen), 19. Špirko (Puliš), 49. Špirko (Šišovský, Puliš), 59. Obdržálek (Ross, Steen). Vylúčení: 4:3 na 2 min, presilovky: 0:3, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Jonák, Kubuš - Orolin, Výleta, 834 divákov

HC Nové Zámky:

Baroš - Husák, Salija, Michal Novák, Plášil, M. Jass, Šimek, Látal - R. Varga, Š. Novotný, Cetkovský - A. Zbořil, Šimun, Saulietis - Šille, Škoda, Fábry - Tužinský, Dominik Rehák, Ondrušek

HKM Zvolen:

Nieminen - Ross, Drgoň, J. Kováčik, T. Bokroš, Hraško, Ťavoda, Wharton - Obdržálek, Steen, Coffman - Šišovský, Špirko, Puliš - Martin Ďaloga, V. Fekiač, Matis - Dubeň, Síkela, Kelemen

Hokejisti HKM Zvolen triumfovali nad ľade Nových Zámkov 4:1 v nedeľňajšom stretnutí 37. kola najvyššej slovenskej súťaži Tipsport ligy 2017/2018. Hostia sa už v prvej tretine dostali do dvojgólového náskoku, keď sa presadili Petr Obdržálek a Rastislav Špirko. Za domácich znižoval v druhej tretine Branislav Fábry. Zvolenčania poistili svoje víťazstvo v záverečnej časti, keď sa druhýkrát v zápase presadili Špirko aj Obdržálek. Nové Zámky nevyhrali už v štvrtom dueli v rade a so ziskom 37 bodov sú stále v tabuľke na 9. mieste mimo pozícii zaručujúcich účasť v play-off. Zvolen ostal v kontakte so špicou tabuľky a má na konte 79 bodov.