2:1
(0:1, 1:0, 1:0)
HK Poprad
HK Poprad
Góly: 33. M. Novák (Husák), 50. Šimun (Saulietis) - 18. Svitana (König, Štrauch). Vylúčení: 3:6 na 2 min, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Novák, Goga - Kacej, Orolin, 528 divákov

MHC Nové Zámky:

S. Baroš - M. Novák, Husák, M. Hruška, Plášil, Salija, M. Jass, Ondrušek, Šimek - V. Škoda, L. Jurík, Hřebejk - Zbořil, Šimun, Saulietis - R. Varga, Šille, Fábry - Lorraine, Š. Novotný, Dubec

HK Poprad:

Ivanov - König, Bdžoch, Petran, McDowell, Dinda, Š. Fabian - Svitana, M. Nagy, Štrauch - Buc, Heizer, D. Brejčák - Abdul, Matej Paločko, D. Bondra - L. Hvila, Ježek, Koky

Domáci hokejisti HC Nové Zámky zvíťazili 2:1 nad hráčmi HK Poprad v zápase dohrávaného utorkového 49. kola slovenskej Tipsport ligy. Hostia sa dostali do vedenia v prvej tretine zásahom Patrika Svitanu. Novým Zámkom sa podarilo vyrovnať v druhej tretine gólom Michala Nováka a o troch bodoch pre domácich rozhodol v záverečnej časti hry Eduard Šimun. Novozámčania sa víťazstvom dostali v tabuľke na 8. miesto, ktoré zaručí účasť v play-off. Dve kolá pred koncom majú jednobodový náskok pred Liptovským Mikulášom.