play out 6.kolo, utorok 27.03.2018, 17:00
MHk 32 L.Mikuláš
6:0
(1:0, 1:0, 4:0)
HK Dukla Michalovce
Góly: 4. B. Rápač (Nádašdi, Uram), 28. Uram (B. Rapáč, Nádašdi), 41. M. Sukeľ (L. Žiak), 44. Vybiral (Langhammer, L. Žiak), 45. Uhrík (Vybiral), 48. B. Rapáč (Piatka). Vylúčení: 6:6 na 2 min, navyše M. Sukeľ 10 min za napádanie rozhodcov, A. Laco - Korenko (obaja 5+10+DKZ za bitku), presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Snášel, T. Orolin - Gajan, Gavalier

MHk 32 L.Mikuláš:

Košarišťan - Nitriansky, Nádašdi, Moravčík, Pacalaj, Gründling, Nemec, Nechaj - J. Sukeľ, M. Sukeľ, Kriška - Vybiral, Langhammer, L. Žiak - A. Laco, Uhrík, Lištiak - Uram, Piatka, B. Rapáč

HK Dukla Michalovce:

Trenčan (44. Juríček) - Hančák, Valečko, Korenko, Kolba, Meliško, Rusina, Dolgoš - Halás, Cútt, Solomončak - Mašlonka, Piatak, Balko - Jokeľ, Linet, Brezniak - Banovský, Toma, Hamráček - Mesaroš

Hokejisti MHK 32 Liptovský Mikuláš zvíťazili na domácom ľade 6:0 nad Duklou Michalovce v šiestom kole play-out najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2017/2018. Domáci rozhodli o svojom jednoznačnom triumfe v tretej tretine, v ktorej strelili štyri góly. V priebehu siedmich minút skórovali Matúš Sukeľ, Vladimír Vybiral, Michal Uhrík a Branislav Rapáč. Mladší z bratov Rapáčovcov dosiahol gól aj prvej tretine, v druhej sa presadil aj skúsený Marek Uram. Ten do súťažného duelu nastúpil prvýkrát od 12. januára 2018.

Liptovský Mikuláš má na svojom konte trinásť bodov, Michalovčania osem.