play out 7.kolo, piatok 30.03.2018, 18:00
HC 07 Detva
5:4
(1:2, 1:1, 2:1 - 1:0)
HK Dukla Michalovce
Góly: 19. R. Gašpar (Martin Chovan. Surovka), 26. Videlka (L. Ščurko), 42. Videlka (Murček), 44. Murček (Videlka), 63. Belluš - 2. Mašlonka (Balko, Piatak), 17. Mašlonka (Valečko, Piatak), 23. Halás (Cútt, Solomončak), 57. Balko (Piatak). Vylúčení: 3:5 na 2 min, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: J. Konc, Novák - Rojík, Kollár, 871 divákov

HC 07 Detva:

Hackett - Martin Chovan, Kuklev, Gachulinec, Sládok, Šimon, Macejko, F. Fekiač, Jendroľ - R. Gašpar, Surovka, Sitnikov - J. Milý, Matúš Chovan, J. Žilka - Videlka, Murček, L. Ščurko - Belluš, M. Surový, J. Tibenský

HK Dukla Michalovce:

Trenčan - Hančák, Valečko, Korenko, Meliško, Dolgoš, Rusina, Cvengroš - Halás, Cútt, Solomončak - Mašlonka, Piatak, Balko - Hamráček, Linet, Brezniak - Mesaroš, Toma, Banovský - Jokeľ

Hokejisti Detvy v domácom prostredí zdolali hráčov Michaloviec 5:4 po predĺžení v piatkovom stretnutí 7. kola play-out slovenskej Tipsport ligy. Detvania pritom v úvode druhej tretiny prehrávali 1:3. Ešte v prostrednej časti hry skorigoval David Videlka a ten istý hráč na začiatku tretej časti hry vyrovnal. Domácich poslal do vedenia Michal Murček svojím druhým gólom v zápase, hostia však v závere vyrovnali vďaka Ľuborovi Balkovi. V predĺžení Detva predsa dokonala obrat, keď rozhodol Martin Belluš. Hokejisti Detvy sú v tabuľke play-out druhí s 5-bodovým náskokom pred Michalovčanmi.