play out 11.kolo, nedeľa 08.04.2018, 17:00
3:1
(1:0, 1:1, 1:0)
HK Skalica
HK Skalica
Góly: 20. Halás (Solomončak), 25. Mašlonka (Meliško, Piatak), 60. Halás - 26. R. Jarolín (Mikéska, Kotzman). Vylúčení: 4:2 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kalina, Lauff - Bogdáň, Smrek

HK Dukla Michalovce:

Trenčan - Hančák, Valečko, Korenko, Meliško, Cvengroš, Dolgoš - Halás, Cútt, Solomončak - Mašlonka, Piatak, Balko - Hamráček, Toma, Mesároš - Jokeľ, Banovský

HK Skalica:

R. Petrík - Škápik, Peter Horváth, Adrián Sloboda, Mikéska, O. Janík, Kukliš, Hluch, A. Straka - Vaškovič, Vereš, Hujsa - Kotzman, R. Jarolín, Janáč - Jurák, Schmidt, Okoličány - Kristián Kučera, Dmitriev, Hluch

Hokejisti Michaloviec zvíťazili na vlastnom ľade nad hráčmi Skalice 3:1 v nedeľňajšom súboji 11. kola play-out Tipsport ligy 2017/2018. Domácich dostal do vedenia v závere prvej tretiny Igor Halás. Náskok Michaloviec zvýšil v druhej časti Marek Mašlonka, ale hostia vzápätí znížili zásluhou Reného Jarolína. Víťazstvo Zemplínčanov spečatil v poslednej minúte duelu svojim druhým gólom Igor Halás. Michalovčania ani Skaličania už nemajú ani matematickú šancu na postup o Tipsport ligy 2018/2019.