MsHK DOXXbet Žilina
2:3
(0:1, 1:0, 1:2)
MHC Nové Zámky
Góly: 31. Kučný (Rudolf Huna, R. Jenčík), 54. Surovka - 19. Nejezchleb (M. Novák, Rogoň) 53. H. Ručkay (Zbořil), 57. B. Fábry (M. Novák, Ordzovenský) Vylúčení: 6:7 na 2 min, navyše Hatala a Košarišťan (obaja Nové Zámky) na 10 min, presilovky: 0:2, oslabenia: 1:0, rozhodovali: T. Orolin, V Snášel - M.Stanzel, P. Országh, 415 divákov

MsHK DOXXbet Žilina:

Horčička - Žilin, I. Jankovič, Bagin, Kučný, L. Matejka, Piegl, Mendrej - Balej, Húževka, Barta - Rudolf Huna, Surovka, R. Jenčík - Hvila, J. Ručkay, P. Beránek - Síkela, F. Ondruš, Fedosejev - Hrazdíra

MHC Nové Zámky:

Košarišťan - Andersons, Kudla, Hain, Zaťko, Ordzovenský, M. Novák, P. König, A. Hatala - T. Pospíšil, R. Hruška, Štrauch - H. Ručkay, Zbořil, J. Jurík - Nejezchleb, B. Fábry, Rogoň - Bajtek, Videlka, Ondrušek

Hokejisti Žiliny nestačili na domácom ľade hráčom Nových Zámkov a podľahli tesne 2:3 v utorkovom stretnutí 3. kola Tipsport ligy 2018/2019. V úvodnej tretine padol len jeden gól, ktorý si pripísal hosťujúci Richard Nejezchleb. Žilinčania dokázali odpovedať až v prostrednej časti zápasu zásluhou Jiřího Kučného. O víťazovi duelu rozhodttla tretia tretina, v ktorej hostia využili dve presilové hry. Po jednom góle strelili Henrich Ručkay a Branislav Fábry. Domácim sa napriek zníženiu v oslabení z hokejky Filipa Surovku už vyrovnať nepodarilo.