HK Orange 20
1:3
(0:0, 1:2, 0:1)
HC´05 iCLINIC B.Bystrica
Góly: 21. Urbánek (Köver) - 28. Asselin (Marshall, Faille), 40. Marshall (Asselin), 58. Šťastný (Faille, Marshall). Rozhodovali: Müllner, Lokšík - Frimmel, Šefčík, vylúčení: 6:3, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, 144 divákov

HK Orange 20:

Sklenár – Kupec, Štefanka, Švec, Golian, Boldižár, Romaňák, Nahálka, Brincko – Fafrák, Kollár, Svitana - Köver, Urbánek, Havrila - Zahradník, Čenka, Džugan - Juščák, Mriglot, Lunter

HC´05 iCLINIC B.Bystrica:

Baroš – Sloboda, Mihálik, Biro, Ďatelinka, Marshall, Miller, Giľák, Košecký - Sýkora, Faille, Šťastný, - Asselin, Surový, Buc – Kabáč, Češík, Törok - Gabor, Tamáši, Varga

Hostia boli od úvodu aktívnejší, no vedúci gól sa im streliť nepodarilo. Domáci hrali dobre v obrane, vynikal brankár Sklenár. V prvej tretine tak gól nepadol. Hneď v 21. minúte sa nečakane ujali vedenia domáci po góle Urbánka. Hráči úradujúceho slovenského šampióna odpovedali v 28. minúte, keď presilovú hru využil Asselin. Hostia pretavili svoju prevahu do vedúceho gólu v 40. minúte, keď počas ďalšej hry v početnej výhode skóroval Marshall. Tretia tretina priniesla len minimum gólových šancí. Bystričania však svoje víťazstvo napokon spečatili tretím gólom, keď sa v 58. minúte presadil pri hre 4 na 4 Šťastný.