Novinky - 10.09.2012 17:32

Kúp si permanentku alebo rovno miesto vo VIP boxe !

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: Tomáš Kyselica

Sezóna je predo dvermi, Trenčania majú za sebou 14 prípravných zápasov a s prípravami na nový extraligový ročník vrcholia aj zaujímavé ponuky pre fanúšikov. Dukla spustila začiatkom tohto týždňa predaj permanentiek. Za permanentný vstup na státie zaplatíte 60 €, dvojnásobok tejto sumy, čiže 120 € vás bude stáť permanentka na sedenie. Rovnako ako minulý rok, tak aj pred týmto blížiacim sa hokejovým ročníkom ponúka Dukla zľavu členom fanklubu „Supporters“ a permanentka na státie vyjde každého člena na 50 €. Treba podotknúť, že v cene permanentky sú zahrnuté ako všetky domáce duely Dukly Trenčín v základnej časti, tak aj počas play-off. Nákup permanentky sa teda určite oplatí a pozývajú vás k jej kúpe aj samotní hráči v žltočervenom drese, ktorí sa prezentujú v príprave jednak dobrým hokejom, jednak dobrými výsledkami aj proti zdatnejším súperom.

Kde a kedy si môže zakúpiť permanentku?

od  10.9.2012  do 20.9.2012  v pracovných dňoch          9.00 – 11.00 hod.     13.00 – 16.00 hod.

(ďalší predaj vždy v deň domáceho hokejového stretnutia od 14.00 do 17.00 hod.)

Chcete miesto v skyboxe s bohatým občerstvením?    

Chcete si vychutnať hokej inak? Byť priamo na štadióne, užívať si atmosféru v príjemnom prostredí a mať k dispozícii bohaté občerstvenie? Hokejový klub Dukla Trenčín pripravil pre záujemcov možnosť zakúpiť si miesto v ktoromkoľvek VIP boxe nad A tribúnou. Čo vás v skyboxe čaká? Samozrejme, že bohaté občerstvenie bude pravidelne dopĺňané a je zahrnuté v cene, rovnako ako veľa druhov rôznych alkoholických a nealkoholických nápojov či možnosť sledovať televíziu. Obsadenosť jedného VIP boxu vyjde na 10 osôb. Cena v takomto prípade za VIP box na celú sezónu vrátane všetkých osôb je 12 000 Eur s DPH. Je však aj taká možnosť, že si môžete zakúpiť len jedno miesto vo vybranom VIP boxe a v takomto prípade je cena stanovená na 1500 Eur s DPH. Maximálna kapacita v skyboxe v tomto prípade jednotlivých vstupov bude 8 miest. Viac informácií na mailovej adrese sekretariat @hkdukla.sk alebo priamo v kancelárii na sekretariáte v interiéri Zimného štadióna Pavla Demitru (pod A tribúnou).

Ceny – Skybox:

1 celý skybox (pre 10 osôb) – 12 000 € s DPH

1 miesto v skyboxe (pre 1 osobu) – 1500 € s DPH (max. 8)

Zľavy aj pre ZŤP

Hokejový klub Dukla Trenčín ponúka zľavnený, respektíve voľný vstup aj osobám so zdravotným postihnutím. Každá jedna osoba ťažko telesne postihnutá sediaca na vozíčku bude mať vstup na ktorýkoľvek domáci zápas Dukly Trenčín ZADARMO. 

ZŤP - spolu preukazom ZŤP a občianskym preukazom si môžete zakúpiť permanentku na státie v hodnote 50 € a na sedenie v hodnote 100 €!

ZŤP vstupenky sa predávajú tiež zvlášť, pri pokladni sa musíte preukázať ale ako ZŤP preukazom, tak aj občianskym preukazom. Cena lístka na státie je 2 €, na sedenie 4 €.

permanentky, banner