Novinky - 11.12.2013 20:35

Tajomstvá z kabíny II. – Habšuda nemá rád hlúpe ženy, Bagin svoj budík

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: Janka Danková

5. „Kuťas má najlepšie vlasy v lige“

Po predošlých zisteniach kto je najväčším zabávačom v kabíne, či kto má „príšerný hudobný vkus“, sme viac načreli do témy „ženy“, pri ktorej sa hráči azda najviac pobavili. Na prvý pohľad pomerne prostá otázka „Kto z tvojich spoluhráčov si dá najviac záležať na tom, ako vyzerá?“ priniesla so sebou množstvo prekvapení. No azda tým najväčším bolo suverénne víťazstvo Vladimíra Kútneho v tejto kategórii. Spomedzi 19 hráčov označilo „Kuťasa“ až 15 z nich, konkurencia nemala tým pádom takmer nijakú šancu. Žlto-červení chlapci poukazovali najmä na jeho vlasy:

„Určite Kuťas, keďže sa o ňom hovorí, že má najlepšie vlasy v lige.“

„Jednoznačne Kútny. Géluje si vlásky aj 10 minút a vždy sa pýta ako vyzerá.“

„Určite Vlado Kútny. Vždy po tréningu je ešte hodinu a pol v kabíne. 30 minút sa vyzlieka, 30 minút strečuje a 30 minút si upravuje vlasy – najkrajšie vlasy v lige. Škoda, že sa hrá v prilbách.“

Veci na tú pravú mieru dal Vladov spoluhráč Igor Bobček, ktorý záver vyjadrenia zmenil na inzerát v zoznamke. „Vlado si necháva narásť dlhé vlasy, aby bol krásny aj na ľade, keď mu trčia spod prilby. Zo šatne neodíde bez toho, aby si ich neprečesal a nenagéloval. Dokonca sa rád opýta, či je to dobré, lebo sa chce páčiť dievčatám. Tak týmto vyzývam všetky slobodné a pekné dievčatá, nech sa hlásia, lebo Kuťas má veľké srdce pre všetky,“ rozosmial sa „Boban“.

6. Rusnák obklopený ženami

Jeden si géluje vlasy, aby sa páčil dievčatám, druhý to zjavne robiť nemusí. Trenčianski hráči poukázali i na toho, okolo ktorého je najviac žien a možno ho označiť ako „lámača ženských sŕdc“. Meno Ondreja Rusnáka sa skloňovalo jedna radosť. Niektorí hlasovali za viacerých svojich spoluhráčov, no záverečné štatistiky sú jednoznačné.

Ondrej sa na vyjadreniach a postojoch svojich kamarátov zasmial, ale zároveň i vysvetlil, ako to teda naozaj je: „Jediné, čo môžem k tomu povedať je, že sa snažím k ženám správať vždy gentlemansky.“ Hold, charizma sa pri tomto mladom pánovi len ťažko zaprie.

7. Niektorým by zjavne nepomohla ani vojna

Mešká, chýba, nedostavil sa, prinajlepšom je už na ceste. Že neviete o kom je reč? Večne meškajúci obranca, ktorý vraj raz nestihne ani vlastnú svadbu.

Emil Bagin prevalcoval všetkých! (Minimálne v tejto kategórii.) Svoje jednoznačné víťazstvo dokonca podčiarkol on sám, pretože úprimne zahlasoval sám za seba. „Ráno väčšinou zaspím, lebo ani budík ma nemôže zobudiť,“ snažil sa vysvetliť situáciu Emil. Pri otázke či teda chodí neskoro spávať bola odpoveď jasná: „Po večeroch hrávam Playstation 3 a potom všetko robím na poslednú chvíľu. Ja si aj poviem, že pôjdem spať skôr, ale pozriem na hodiny a už je noc. Chalani vedia prečo chodím neskoro, len mne sa ešte aj cestou vždy niečo stane a keď im to poviem, tak mi neveria.“ Na jeho zaspávanie na tréningy a nechodenie na čas si už azda hráči zvykli, horšie je to ale keď musí vysvetľovať situáciu trénerom...

Keď sme pred týždňom avizovali, že sa neskôr pozrieme na „problematiku meškania“, prišlo nám, nazvime to upozornenie, na Tomáša Liptáka. Tento 24-ročný krídelník síce chodí na tréningy včas, ale keď sa má niekde stretnúť so svojimi kamarátmi, večne musia na neho čakať. „Priznávam sa, že s chodením na čas, okrem tréningov, mám problém. Ale ako sa hovorí: Svet počká,“ rozosmial sa Tomáš. Jeho kamarátom a známym teda odporúčame, aby mu pri informovaní o čase stretnutia oznámili posunutý čas aspoň o 15 minút, resp. aby ani oni sami nechodili včas. Lebo ako sa zdá,je to zbytočné.

8. Zbytočne sú ženy pekné, ak sú hlúpe...

Kým minule sme sa spolu s hráčmi pozreli na to, čo majú na ženách radi, tentokrát pôjde o pravý opak. Ak by slovenské kluby medzi sebou súťažili v disciplíne, že kto vymyslí najviac prídavných mien, ktorými možno označiť negatívne ženské vlastnosti, Trenčania by si nejaký ten kov určite vybojovali. Prvú priečku okupuje „namyslená“, hneď pod ňou je „hlúpa“. Svoje miesto v tabuľke „Čo nemáme radi na ženách“ si vybojovala i ženská urážlivosť, rozmaznanosť, pretvárka, afektovanosť, domýšlavosť, vzťahovačnosť, náladovosť, ale aj fajčenie, pitie alkoholu, klebetenie či snaha skrášliť svoje telo chirurgickými zákrokmi. „Nesmú byť hlúpe. V tej hlave musia jednoducho niečo mať, aby sa s nimi dalo dobre porozprávať a odreagovať. Keď sú hlúpe, tak môžu byť hociako pekné, ale to je všetko,“ otvorene vyslovil obranca Miroslav Habšuda. Znechutený neostal na krátky okamih len Miro, pri pomyslení na ženské negatíva sa nemilo zatváril i Igor Bobček: „Nemám rád ich domýšlavosť a síce keď si myslia, že sú niečo viac ako naozaj sú. A ešte nemám rád tie naše dnešné „modelečky“.“

I tento týždeň vám ponúkame špeciálny bonus zo sekcie „DJ Nemčík odporúča“. A síce starší song, pri ktorom sa už otriasajú aj steny v kabíne. Takže najbližšie keď pôjdete naokolo, môžete si pospevovať spoločne s hráčmi: Kevin Rudolf - Let It Rock ft. Lil Wayne.

http://www.youtube.com/watch?v=u0n4eMGXAyk

************************************************************

TAJOMSTVÁ Z KABÍNY I. - RYZÁK SNÍVA O IDEÁLNEJ ŽENE, TRAMPOTY DJ NEMČÍKA