Novinky - 20.06.2018 20:14

V akom drese uvidíme v novej sezóne talentovaného Špankoviča?

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita, huste.tv

Slovenský hokejista Adam Špankovič si v sezóne 2018/2019 bude obliekať dres Dukly Trenčín v Tipsport lige. Dvadsaťjedenročný útočník odohral za "vojakov" vlani 20 zápasov so ziskom 5 bodov (4+1), počas uplynulého ročníka pôsobil aj v prvoligovej Dubnici a tíme Gladiators Trenčín v univerzitnej EUHL.

"Som veľmi vďačný za túto príležitosť. Budem sa snažiť z plných síl, aby mi dali tréneri čo najviac priestoru na ľade a následne, aby som túto ich dôveru vo mňa obhájil svojím výkonom," povedal pre klubový web trenčiansky odchovanec.

Teší sa, že v kabíne mu budú robiť spoločnosť skúsení hráči ako Branko Radivojevič či Milan Bartovič. "Je mi úplne jasné, že nie každému môjmu rovesníkovi sa podarí hrať pri takýchto skvelých a skúsených hráčoch. Celý kolektív v kabíne je skvelý a navzájom sa vieme motivovať. Preto verím, že nadchádzajúca sezóna mi pomôže rásť, napredovať, zlepšovať sa. Skvelé zázemie, úžasní hráči i tréneri, a súčasne pocit domova... Čo viac si môže hokejista priať," dodal Adam Špankovič.


Ďakujeme za vaše názory