HC 07 Detva - 23.10.2017 18:41

Ščurko priznal frustráciu po 15 zápasoch bez triumfu

Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

Hokejisti HC 07 Orin Detva od vstupu do najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy ešte nezvíťazili, na konte majú iba jeden bod z 15 zápasov a so skóre 18:61 sú beznádejne na poslednom mieste tabuľky. V nedeľňajšom zápase podľahli Liptovskému Mikulášu 2:6, hoci hráčov súpera prestrieľali 46:28.

"Frustrácia tam určite je. Aj keď si povieme, že tieto výsledky musíme hodiť za hlavu, máme to v podvedomí. Nechcem sa na nič vyhovárať, musíme hrať celý zápas. V útlme dostaneme tri góly a je po stretnutí," povedal pre hokej.sk nedeľňajší kapitán Podpoľancov Ladislav Ščurko.

Hokejistov Detvy prevzal cez víkend nový kouč, Dušana Kapustu nahradil Ivan Dornič. Premiéra na lavičke nováčika však 55-ročnému trénerovi nevyšla podľa predstáv. "Chce od nás zodpovednú a poctivú robotu, aby sme dodržiavali náš systém a nechali na ľade sto percent. Je tu krátko, takže jeho práca sa nemohla ešte prejaviť, no verím, že čoskoro konečne dovedieme nejaký duel do víťazného konca," zaželal si niekdajší hráč Košíc či Bardejova Ščurko.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.