Novinky - 14.02.2018 13:40

Detva má opäť nového trénera. Kto sa sťahuje pod Poľanu?

Huste.tv Autor: Huste.tv | Zdroj: sita, huste.tv

Novým trénerom tipsportligového hokejového tímu HC 07 Orin Detva sa stal Josef Turek. Referuje o tom oficiálny web mužstva spod Poľany. Štyridsaťšesťročný Turek v tejto sezóne pracoval pri doraste vo Vsetíne, v minulosti bol na Slovensku trénerom v Trenčíne, Zvolene aj Skalici.

Nového kouča Detvy čaká neľahká úloha, jeho tím totiž bude bojovať v play-out o zotrvanie v najvyššej domácej súťaži. "Nechceme nič nechať na náhodu a urobíme všetko, aby sme Tipsportligu v Detve udržali,“ povedal na margo angažovania Tureka šéf detvianskeho klubu Róbert Ľupták. Asistentom Tureka bude Pavel Igríni, ten po 41. kole prebral taktovku od Ivana Dorniča, ktorému tiež pomáhal ako asistent.

"Veríme, že sa nový tréner pod Poľanou čo najskôr udomácni a podarí sa mu nadviazať na výborné výsledky Pavla Igríniho. Čaká nás náročná časť súťaže a práve v týchto chvíľach padnú vhod jeho trénerské skúsenosti," uvádza sa na oficiálnom webe detvianskeho klubu.


Ďakujeme za vaše názory

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.