Košiciam nestačilo proti Popradu ani trojgólové vedenie

3:4
(1:0, 1:0, 1:3 - 0:1)
HK Poprad
HK Poprad
Gól: 7. L. Nagy (Brophey), 36. Hričina (Krajňák), 41. Šedivý (Kafka) - 42. Abdul (Zagrapan, S. Takáč), 44. Belluš (L. Paukovček), 55. Abdul (S. Takáč, Fabian), 62. Svitana. Vylúčení: 3:6 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Stano, Rencz (Maď.) - Kollár, Kis-Király (Maď.), 3869 divákov

HC Košice:

Habal - Šedivý, Pretnar, M. Dudáš, McDowell, Pulli, Čížek, Koch, Žitný - L. Nagy, Brophey, Kafka - Suja, Ignatuškin, Spilar - Šoltés, Galamboš, Vrábeľ - Klíma, Krajňák, Hričina

HK Poprad:

Nechvátal - Salija, Petran, Česánek, Fabian, K. Karalahti, Ťavoda, Semaňák - P. Svitana, Mlynarovič, D. Bondra - Valigura, Zagrapan, Abdul - R. Václav, L. Paukovček, S. Takáč - R. Macík, Kundrik, Belluš

Hokejisti Popradu zvíťazili v zápase 27. kola najvyššej slovenskej súťaže na ľade Košíc 4:3 po predĺžení. Do zápasu vstúpili lepšie domáci a zásluhou 20. gólu Ladislava Nagya v sezóne vyhrali úvodnú tretinu najtesnejším rozdielom. Na začiatku tretieho dejstva viedli už 3:0 a nič nenasvedčovalo tomu, že by mali o víťazstvo prísť. Kamzíci však priebehu 78 sekúnd znížili náskok súpera a v 55. minúte poslal Jindřich Abdul zápas do predĺženia. V ňom dokonal hosťujúci obrat Patrik Svitana, a tak Poprad stráca na svojho rivala už len tri body. Zaujímavosťou je, že tieto tímy si v tomto ročníku trikrát zmerali sily, no ani v jednom prípade neuspelo domáce mužstvo.