Oceliari si udobrujú fanúšikov. Proti Miškovcu si postrážili víťazstvo

HC Košice
3:1
(0:0, 2:1, 1:0)
DVTK Jegesmedvék Miskolc
Góly: 24. M. Dudáš (L. Nagy, Spilar), 40. Ignatuškin (Spilar), 60. Kafka (Hričina, Šedivý) - 34. Kulmala. Vylúčení: 2:4 na 2 min, presilovky 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Štefik, M. Novák - Durmis, Rojík, 3599 divákov

HC Košice:

Habal - Šedivý, McDowell, Pulli, Koch, M. Dudáš, Michalčin, J. Cibák - L. Nagy, Suja, Spilar - Š. Petráš, Ignatuškin, P. Lušňák - Hričina, Galamboš, Kafka - Jokeľ, Brophey, T. Klíma - Žitný

DVTK Jegesmedvék Miskolc:

Vay - D. Kiss, N. Crawford, T. Slovák, Szirányi, J. Milam, Göz, Láda - Kulmala, J. Vas, Pance - Magosi, Loiseau, R. Harrison - Somogyi, Galanisz, Miskolczi - Vojtkó

Hráči HC Košice zvíťazili nad DVTK Jegesmedvék Miškovec 3:1 v piatkovom zápase najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport ligy 2018/2019. Východniari sa ujali vedenia v 24. minúte, keď presne namieril obranca Martin Dudáš. O desať minút neskôr vyrovnal skóre stretnutia fínsky útočník hostí Rasmus Kulmala, ale po druhej siréne boli opäť spokojnejší domáci hokejisti. Tesne pred odchodom do šatní skóroval v presilovke ruský legionár Igor Ignatuškin. V záverečnej tretine si Košičania postrážili tesný náskok a v úplnom závere spečatil ich triumf Petr Kafka.