Z kuchyne Slovana - 09.12.2010 01:00

Od zajtra blogy na hcslovan.sk!

Huste.tv Autor: Huste.tv

HC SLOVAN Bratislava sa vám pokúsil za posledné obdobie prinášať hlavne pestré, zaujímavé a najmä bohaté spradovajstvo z klubovej kuchyne. Už dnes patrí hcslovan.sk po obsahovej stránky opäť medzi najlepších. Obsahovú kvalitu stránky však týmto krokom neprestávame skvalitňovať a už od zajtra nájdete na hcslovan.sk blogy!

Slovan Bratislava ponúkne blogy ako prvý klub na Slovensku a zaradí sa tak automaticku na vrchol inovatívnosti klubových stránok. Že sa čiastočná transformácia nášho webu podarila potvrdzuje aj fakt, že návštevnosť našej stránky stúpa a láme dlhoročné rekordy. To všetko len vďaka vám.

Veríme, že si blogy na hcslovan.sk obľúbite a stanú sa populárnou súčasťou nášho webu. HC SLOVAN Bratislava momentálne disponuje dvoma blogermi. Jedným je hlavný tréner juniorov Slovana pán Josef Turek a druhým je Dávid Šipoš, človek z fanklubu Verní Slovanu. Už teraz pracujeme na posilnení našich blogerských radov, aby sa spektrum zaujímavých správ rozšírilo.

K blogom bude automaticky spustená aj možnosť diskusie. Hlavný tréner juniorov pán Turek prisľúbil, že bude odpovedať na otázky v diskusnom fóre pod jeho blogmi. Vedenie HC SLOVAN Bratislava na vás apeľuje, aby ste diskusné fórum k blogovým príspevkom nezneužívali a využili šancu vecne diskutovať o tom, čo máte radi- o Slovane.

Pevne dúfame, že inovatívny počin v rámci webov slovenského hokeja oceníte a že ešte vo väčšej miere budete navštevovať stránku hcslovan.sk!

jk