Z kuchyne Slovana - 04.12.2010 01:00

Pred víkendom ŠHT Slovana

Huste.tv Autor: Huste.tv

Hokejisti športových hokejových tried sa stretnú v zápase 16. ligového kola v sobotu so súpermi z Topoľčian. Doma sa predvedú deviataci a siedmaci, šestka a osmička sa predstaví na ľade súpera. Pozrime  sa, ako hodnotia šance svojich tímov tréneri jednotlivých hokejových tried.

9. ŠHT

HC Slovan Bratislava – HC Topoľčany

Miroslav Mosnár:

Topoľčany sú nevyspytateľné a dokážu poraziť každého súpera takže ostávame v strehu. Prvý zápas skončil remízou a verím, že domáce prostredie nakloní rozvahu v zakončení na našu stranu.

8. ŠHT

HC Topoľčany – HC Slovan Bratislava

Marcel Skokan:

Čaká nás v sobotu veľmi ťažký súper, ktorý je v tabuľke na druhom mieste a doma vie byť veľmi silný. Sme však odhodlaní sa na tento zápas pripraviť zodpovedne tak, aby sme v ňom boli úspešní.

7. ŠHT

HC Slovan Bratislava – HC Topoľčany

Miroslav Mosnár:

V poslednom meraní síl sme tesne vyhrali, ale súper má niekoľko šikovných chlapcov. My chceme podať lepší výkon ako v poslednom stretnutí. Pri koncentrácii v celom zápase máme šancu na víťazstvo.

 

6. ŠHT

HC Topoľčany – HC Slovan Bratislava

Marcel Skokan:

V zápase by sme radi nadviazali predvedenou hrou na naše skutočne veľké víťazstvo proti Trenčínu. Ak chlapci podajú podobný výkon, môžeme byť úspešní. Čaká nás však ďalší veľmi silný súper a pri týchto deťoch ešte nebýva samozrejmosťou držať si vyrovnanú výkonnosť. Pripravíme sa čo najlepšie, ako budeme môcť.

jk, pre hcslovan.sk pripravil webhokej24.sk, autorka Alena Hofmanová, autor fotografie Robert Maier